הקטנת אף

תוכן עניינים

הקטנת אף – כל הפרטים המעניינים

הקטנת אף

מהי הקטנת אף? מתי מומלץ לבצע את הפרוצדורה? אילו מגבלות יכולות להשפיע על אי-ביצוע הניתוח? כל אלו שאלות שבוודאי מעניינות אותך אם מבנה פנייך לא מוצא חן בעינייך.

ניתוח אף הוא ניתוח אסתטי נפוץ אשר מתקיים כבר עשרות שנים. הניתוח מתבצע על ידי רופא כירורג מומחה ובהרדמה מקומית וטשטוש. במהלך הניתוח המנותח אינו מרגיש דבר ולאחריו עליו להקשיב להוראות כדי להחלים בצורה הטובה ביותר.

למי מומלץ לבצע הקטנת אף?

ניתוח של הקטנת האף מומלץ לכל מי שלא מרגיש בנוח עם מבנה הפנים שלו ולמי שמעוניין לבצע שינוי במבנה האף. אחד הדברים שמתבצעים במהלך הפרוצדורה הוא ניתוח אף הקטנת נחיריים והוא מיועד לכל מי שהנחיריים שלו גדולים מבחינה פרופורציונלית.

ההחלטה כיצד לבצע את הניתוח וכיצד ייראה המראה הסופית מתקבלת לאחר תיאום ציפיות עם המנתח. לפני התחלת הניתוח תתבצע הדמיה ולאחר שזו תהיה מקובלת על המנותח, המנתח יוכל להתחיל בעבודתו.

הקטנת אף אצל מומחה

אורך ניתוח הקטנת האף

ניתוח הקטנת אף אורך כשעתיים ולאחר מכן יש לעבור הליך של התאוששות. לאחר הניתוח עצמו מתבקש המנותח להישאר עם התחבושת עד שהמנתח יסיר אותה. לרוב, ההסרה תתבצע תוך יומיים עד שלושה. לאחר מכן, ישנו הליך ניתוחי הכולל מנוחה בבית ובהדרגה חזרה לשגרה הכוללת עבודה וחזרה לספורט.

כמה עולה ניתוח אף

השאלה כמה עולה ניתוח אף נשאלת פעם אחר פעם. המחיר של הניתוח יכול לנוע סביב 7,000 ₪ כאשר ישנם כמה מרכיבים שיכולים להשפיע עליו:

  • בקשת המנותח – המצב של המנותח יקבע את העלות של הניתוח. הבקשה שלך חשובה מאד והמטרה של המנתח היא להגיע לתוצאות שתהיה מרוצה מהן ולכן נעשה תיאום ציפיות לפני ניתוח אף הקטנת נחיריים.
  • ניסיון המנתח – לניסיון של המנתח יש משמעות רבה וניתן לשער שחשוב לך להגיע רק למנתח בעל עבר עשיר בהצלחות. במקרה והוצע לך מחיר זול מאד ייתכן שהסיבה לכך היא חוסר ניסיון של המנתח ואז עלייך להחליט אם מתאים לך להגיע אליו או לא.
  • מורכבות הניתוח – לעתים, ישנן סיבות שהופכות את הניתוח למורכב יותר או מסובך. אם המקרה שלך הוא כזה, עלייך לדעת כי ייתכן שהעלות של הניתוח תהיה גבוהה יותר.

איפה מבצעים הקטנת אףמלא פרטים וקבל הצעה ללא התחייבות

המטרה שלנו היא לעזור לך לבצע ניתוח הקטנת אף במקום המתאים לך. לשם כך, האתר מלא במידע מעשיר ומציע לך לקבל פניות ללא כל התחייבות מצדך. אם ניתוח אף מעניין אותך, זה הזמן להשאיר את פרטייך באתר ולקבל פניה ממומחים בלבד.

בנוסף, עשוי לעניין אתכם: שיטות להקטנת אף ללא ניתוח.

Picture of ד"ר ישראל פישל
ד"ר ישראל פישל

אנו מתמחים בניתוחי עף ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בטכניקות מתקדמות ושמירה על סטנדרטים גבוהים.

הקטנת אף
התקשרו עכשיו! דילוג לתוכן