כמה עולה ניתוח אף?

תוכן עניינים

השאלה היא: כמה עולה ניתוח אף?

כמה עולה ניתוח אף

רבים מאיתנו מעוניינים לבצע שינוי במראה האף שלנו, בכדי להשיג שיפור בפרופורציות הפנים, שכן המבנה האנטומי של האף משפיע רבות על הנראות שלנו, עקב מיקומו המרכזי. תוך בירור פרטים על התהליך, אנו נתקלים במגוון רחב של רופאים מנתחים, ומוצאים את עצמנו שואלים שאלות כמו כמה עולה ניתוח אף, מה ההבדל בין ניתוחי האף השונים ומדוע המחיר משתנה כל כך, כלומר, מדוע רופאים מסוימים גובים על ניתוח אף יותר מאשר אחרים. תשובות לשאלות העוסקות במחיר של ניתוח אף וכמה הוא עולה יינתנו במאמר זה.

כמה עולה ניתוח אף והאם ניתן לקבל סבסוד על חלק הניתוח?

האמת היא שניתוח אף הוא ניתוח המוכר אצל שתיים מקופות החולים במסגרת תשלום הביטוח החודשי. כאשר תחפשו בגוגל את המושג ׳ניתוח אף כמה עולה׳ – תגלו שניתן לקבל סבסוד חלקי על הניתוח, דרך קופת חולים מאוחדת וקופת חולים כללית, אך רק אם אתם בעלי ביתוח מסוג ׳פלאטינום׳ בכללית ו׳שיא׳ במאוחדת. טווח המחירים לאחר הסיוע של קופות החולים ינוע בין 5,000-8,000 ש״ח. יחד עם זאת, פרט לשאלה כמה עולה ניתוח אף, חשוב גם לבצע השוואת מחירים ועלויות של ניתוח אף בין מספר מקומות ורופאים המוסמכים לבצע ניתוח מורכב מסוג זה.כמה עולה לעשות ניתוח אף בישראל

ממה מורכב המחיר של ניתוח אף?

למעשה מכיון ולכל אחד מאיתנו יש אף לגמרי אחר, כל ניתוח יעלה סכום לגמרי שונה, ולכן התשובה לשאלה כמה עולה ניתוח אף, היא אינדיבידואלית לחלוטין. יחד עם זאת, גם אם נחפש באינטרנט מושגים כמו: ניתוח אף כמה עולה, או ניתוח אף מה המחיר, עדיין לא נקבל את המחיר המדויק אלא רק טווח מחירים, וזאת בעקבות הסיבה שציינו קודם לכן. אף מנתח,  או מרפאה שמכבדים את עצמם, לעולם לא ינקבו לכם מחיר בשיחת טלפון, הדבר מראה על חוסר מקצועיות, זאת משום שהרופא המנתח חייב לראות אתכם, לבצע בדיקות רפואיות רבות, לקבוע את השלבים שבאמצעותם יתבצע הניתוח ורק אז להחליט על המחיר הסופי. המחיר של ניתוח האף נקבע על פי גורמים רבים הכוללים:

  1. הניסיון והותק שיש לרופא המנתח – ככל שהרופא בו תבחרו יהיה מנוסה יותר, ותיק בתחום, ההתמחות שלו תהיה ספציפית יותר וכמות גדולה של אנשים תמליץ לכם עליו, סביר להניח שמחיר הניתוח יהיה בהתאם. הרי הכל עובד לפי היצע וביקוש וככל שהביקוש לרופא מסוים גבוה יותר, המחיר בהתאם.
  2. סוג הניתוח – קיימים שלושה סוגי ניתוחי אף עיקריים המתבצעים בשתי טכניקות שונות. ניתוח רפואי, ניתוח קוסמטי וניתוח משולב. כל ניתוח מתבצע מסיבות אחרות לגמרי, כאשר הטכניקה בה הניתוח יתבצע היא באמצעות השימוש בשיטה הפתוחה או הסגורה. הטכניקה נקבעת בהמלצתו של הרופא המנתח, בהתאמה למורכבות הניתוח ולתוצאות אותן המטופל מחפש.
  3. אשפוז, סוג ההרדמה והצוות הרפואי – ניתן לבצע ניתוח אף תחת הרדמה מלאה או מקומית. הרדמה מלאה מחייבת אשפוז ולכן האשפוז מייקר את עלויות הניתוח. יחד עם זאת, כאשר הצוות הרפואי רחב, כולל אחיות, מרדים ושאר אנשים הלוקחים חלק כזה או אחר בהליך, הדבר מייקר את הניתוח עוד יותר. ניתוחים המתבצעים באשפוז בחדר פרטי, גם הם מייקרים את העלות.

מסיבות אלה ואולי גם אחרות, כדאי שתשקלו את הדרך שבה אתם מעוניינים לבצע את ניתוח האף, כמובן שבהמלצתו של הרופא שלכם ובהתאם לדרישות הרפואיות.

לקבלת 4 הצעות מחיר מרופאים מומחים, מלאו את פרטיכם (שם, מספר טלפון ואימייל) בטופס האתר.

Picture of ד"ר ישראל פישל
ד"ר ישראל פישל

אנו מתמחים בניתוחי עף ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בטכניקות מתקדמות ושמירה על סטנדרטים גבוהים.

התקשרו עכשיו! דילוג לתוכן