פיסול אף המלצות

תוכן עניינים

פיסול אף המלצות ומה כדאי לדעת על התהליך

פיסול אף המלצות

חיפוש אחר פיסול אף המלצות יעלה תוצאות של תהליכים מוצלחים. אנשים רבים אינם מרוצים ממבנה האף שלהם והדרך בה הוא משפיע על מראה הפנים ועם זאת לא מעוניינים לגשת לניתוח. היום ישנה רפואה אסתטית מתקדמת ואין צורך לוותר על התהליך והשגת המראה החלומי רק בשל חשש מניתוח. פיסול אף נותן מענה במקרים רבים ויש לו יתרונות רבים.

מתי כדאי לבצע פיסול אף ולא ניתוח?

פיסול אף המלצות יינתנו לכל מי שאינו מרוצה ממראה הפנים שלו אך בו זמנית לא רוצה לעבור ניתוח. ישנן סיבות שונות שיכולות לגרום לאנשים להעדיף את הליך הפיסול על פני הניתוח ובהן:

  • חשש מהליך הניתוח – ישנם אנשים שלא מרגישים בנוח לעבור הליך ניתוחי כשהם יודעים שמדובר בחיתוך באזור האף ובפעולה שהיא בלתי הפיכה. כל מי שמרגיש חשש מכך יכול לברר עוד פרטים על פיסול אף.
  • עלויות גבוהות מחיר ניתוח אף יהיה לרוב גבוה יותר מזה של הפיסול. הדבר כמובן תלוי במבנה האף הקיים והמטרה של המטופל כאשר הרופא יוכל לתת הצעת מחיר מדויקת.
  • דחיפות – אחד היתרונות של הפיסול הוא היכולת ליהנות מהתוצאה מיד. פיסול מתאים גם למי שנמצא לפני אירוע ולא רוצה לעבור תהליך ארוך של התאוששות.
המלצות לפיסול אף

מהו המחיר של פיסול האף?

עלות פעולת הפיסול נמוכה יותר מאשר מחיר ניתוח אף. הסיבות לכך טמונות בפעולה עצמה כשהרופא לא נדרש לבצע חתכים. מכאן אפשר להבין כי כל מי שמעוניין לשנות את המראה של הפנים אך חושש מהעלויות, לא צריך לפחד עוד ויכול לבצע פיסול.

חשוב לזכור בעת ביצוע השוואת מחירים בין שתי הפעולות שפעולת פיסול אף היא זמנית. היום הפיסול יכול להחזיק מעמד כשנתיים, אך שלא כמו ניתוח, לא מדובר בפעולה מתמדת. אם החלום שלך הוא ליצור שינוי בפעם אחת ולתמיד, הניתוח יהיה כנראה הפעולה המועדפת עלייך.

דרך נוספת לקבל המלצות על רופאים לניתוח אף היא להשאיר את פרטייך באתר. השאר את הפרטים ומומחה בתחום ייתן לך מענה מהיר.

לאחר שיש בידך מידע על פעולת הפיסול ומתי כדאי לבצע אותה, עלייך למצוא מידע על פיסול אף המלצות על רופאים. חשוב מאד להסתכל על תמונות של לפני ואחרי ולראות כי הרופא שמצאת ביצע עבודות מרשימות. תמונות אלו יכולות כמובן להצביע גם על ניסיונו.

פיסול אף – כל התשובות לכל השאלות

מהו פיסול אף?

פיסול של האף הוא למעשה הליך שאינו כירורגי, ומטרתו היא לבצע תיקונים באף כמו בליטות, חוסר סימטרייה, גשר רחב של האף וכדומה.

כמה זמן נמשך התהליך?

מדובר בהליך קצר הנמשך בין חצי שעה לשעה וחצי.

איך מתבצע בפועל הליך הכולל פיסול של האף?

פיסול אף, מתבצע על ידי רופא המוגדר כדרמטולוג. הרופא מחדיר חומר מילוי במקומות ספציפיים באף לדוגמא קצה האף, צדודית האף וכדומה, במטרה להסתיר את הבליטות. החומרים הם בעלי תכונות שונות ומטרתם היא לרוב, להרחיב את הרקמות בכדי שניתן יהיה לשנות את ההיקף של האף או לבצע תיקון אחר באף.

פיסול אף - טיפים

האם תהליך זה מחליף ניתוח אף כירורגי?

התשובה היא לא, פיסול או תיקון של האף אינו מחליף ניתוח אף קוסמטי או רפואי, אלא מספק פתרונות שאינם פולשניים או אגרסיביים, לאנשים שחוששים לבצע ניתוח אף.

מהם היתרונות בביצוע הליך זה?

היתרונות בבחירה לבצע פיסול אף מבלי לקחת חלק בהליך כירורגי, הם שאין צורך לקחת ימי חופש במטרה להחלים. התהליך אינו מלווה באותם סיכונים שכולל ניתוח אף כירורגי ונחשב לבטוח.

מהי העלות של ביצוע הליך זה?

יש הבדל ניכר במחיר בין לבצע ניתוח אף כירורגי לבין פיסול אף. מחיר של ניתוח אף נע בטווח של בין 6,000-15,000 ש״ח, בעוד לבצע פיסול אף עולה בין 1,500-3,500 ש״ח.

במה תלויה קביעת המחיר הסופי?

המחיר של פיסול אף משתנה על פי כמות החומר הנדרשת לביצוע הטיפול.

באיזה חומרים ניתן ורצוי להשתמש לביצוע הטיפול?

יש שני חומרים עיקריים, בהם משתמשים לטיפול זה. האחד נקרא חומצה היאלורונית. מדובר בחומר טבעי שנמצא גם ככה בגופנו. היתרון שבחומר זה הוא שהעור סופג אותו בקלות ובטבעיות. החומצה גורמת למילוי במקומות הרצויים והיא משתלבת עם הרקמות בצורה מושלמת. החומר השני נקרא רדיאס. למעשה מדובר בעיבוד של החומצה ההיאלורונית. הרדיאס מורכב בעיקרו מסידן המאפשר לתוצאה להישאר זמן רב. חשוב לציין כי בשונה מניתוח אף, פיסול אף דורש חידוש כל כמה שנים, במטרה לשמור על התוצאה כמו שהיא.

ראו גם: פיסול אף בלייזר.

Picture of ד"ר ישראל פישל
ד"ר ישראל פישל

אנו מתמחים בניתוחי עף ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בטכניקות מתקדמות ושמירה על סטנדרטים גבוהים.

פיסול אף המלצות
התקשרו עכשיו! דילוג לתוכן