מחיר ניתוח אף

תוכן עניינים

מחיר ניתוח אף – במה זה תלוי?

מחיר ניתוח אף

אלפי אנשים – נשים וגברים כאחד בוחרים מדי שנה לשנות את מראה אפם בשל סיבות רפואיות ואסתטיות. התהליך מלווה בהתלבטויות רבות שכן עלינו לבחור את הרופא המתאים ביותר עבורנו שישלים את המראה כפי שאנו חולמים. כשאנו בוחרים רופא מומחה לניתוח אף, סוגיית המחיר לרוב תילקח בחשבון. ראשית, ננסה להתייעץ עם אנשים שאנו מכירים שגם הם עשו ניתוח אף זאת בכדי לברר לגבי הרופא, הניסיון שלו, רמת המקצועיות וגם כדי לבחון האם המחיר אותו הרופא דורש, זה משהו שאנו יכולים לעמוד בו. מחיר ניתוח אף תלוי בגורמים רבים, על כך נדון במאמר הבא.

גורמים המשפיעים על המחיר של ניתוח אף?

  • מוניטין הרופא – ככל שהרופא נחשב לרופא מקצועי בתחום ניתוח האף, כך מחיר הניתוח יהיה גבוה יותר. רופאים עובדים קשה מאוד בכדי לבנות את שמם הטוב. ניתוח אף הינו ניתוח מורכב ודורש ידע מקצועי נרחב הכולל הבנה של מערכת הנשימה, מבנה האף מבחוץ ומבפנים ועוד ידע מקצועי נרחב.
  • אזור שבו הניתוח מתבצע – לרוב בערים הנחשבות יוקרתיות כמו הרצליה ותל אביב – אלה ממוקמות במרכז הארץ והביקוש לניתוח אף בהן גבוה, המחירים יהיו גבוהים יותר. אם תרדו דרומה או תעלו קצת צפונה, תוכלו למצוא רופא מקצועי לא פחות במחירים מעט נמוכים יותר.
  • מורכבות הניתוח – מחיר ניתוח אף תלוי רבות בסוג ובמורכבות הניתוח. יש ניתוחי אף סגורים, ניתוחי אף פתוחים, ניתוחי אף המשלבים תיקון של בעיה רפואית ואסתטית גם יחד. לכן, טרם המחיר נקבע תמיד תיערך פגישת ייעוץ בה יבדוק הרופא את המקרה הספציפי וכך יוכל להציג בפני המטופל או המטופלת את המחיר הסופי.

ניתוח אף והמחיר שלו בישראל

מחיר ניתוח אף – ממה עוד  הוא מושפע?

כאמור מחיר ניתוח אף מושפע מגורמים שונים כמו סוג ומורכבות הניתוח, המיקום של המרפאה והמוניטין של הרופא. בנוסף לכך, את המחיר קובעים לפי כמות הצוות המקצועי המשתתף בניתוח, שכן במידה ומבצעים את הניתוח בהרדמה מלאה דרוש מרדים, אחות ולעתים גם צוות נוסף ואת השכר שלהם יש להחשיב גם כן. יחד עם זאת, המחיר משתנה בין רופא לרופא ויכול לנוע בין 6,000 ולהגיע לעתים עד 20,000 שקלים. טרם אתם מחליטים על הרופא באופן סופי, בדקו אולי מגיע לכם סבסוד חלקי מקופת החולים בה אתם חברים.

מעוניינים לבצע ניתוח אף? מידע על עלות ניתוח אף

עלות ניתוח אף

כל שינוי קטן שאנו מבצעים בפנים שלנו, משפיע בצורה ניכרת הן על פרופיל הפנים והן כאשר אנו מסתכלים על הפנים באופן ישיר. האיבר אליו רובנו שמים לב כשאנו מסתכלים על מישהו, הוא האף, זאת הודות למיקום המרכזי שהוא תופס. זו גם הסיבה שרבים מאיתנו מייחסים חשיבות גבוהה למראה האף, ובוחרים לחסוך את הכסף הדרוש ומחליטים לבצע ניתוח אף. עלות, מחיר, יקר וזול הם מושגים אליהם כל אחד מאיתנו מתייחס בצורה שונה. מה שייחשב זול לאחד, יכול להיחשב כיקר לאחר. מה שרובנו לא ממש יודעים הוא שהעלויות של ביצוע ניתוח אף, נפרסות על טווח מחירים רחב מאוד, זאת כתוצאה מגורמים רבים המשפיעים על קביעתו של המחיר הסופי. עלות ניתוח אף נעה בין 5,000 ל-15,000 שקלים, ובחלק מהמקרים יכולה להגיע ל- 20,000 שקלים. מדוע? כל התשובות במאמר הבא.

עלות ניתוח אף – יקר או זול?

בתור ישראלים יש לנו את הכישרון והיכולת לדעת מתי מנסים לעבוד עלינו. לכן, החיים לימדו אותנו להיות צרכנים נבונים, לבצע השוואת מחירים, לחקור כל גורם שמשפיע על המחיר, בכדי שנהנה מהתוצאה ויחד עם זאת נזכה לקבל שירות איכותי, מקצועי עם כמה שפחות סיבוכים בדרך. אז איך נדע אם העלות שהתבקשנו לשלם על ניתוח האף נחשבת יקרה מעל הממוצע או לזולה במיוחד?עלות אפשרית לניתוח אף

למעשה, הדבר החשוב והעיקרי ביותר אשר ישפיע על עלות ניתוח אף, הוא הרופא המנתח. ככל שהמנתח אותו תבחרו יהיה בעל ניסיון עשיר יותר, ייחשב למנתח טוב ומקצועי, הזוכה לקבל המלצות מיותר אנשים, כך המחיר יהיה יקר יותר עבור ביצוע של ניתוח אף. עלות הניתוח מורכבת גם היא מגורמים נוספים, הקשורים בין היתר לשיטה שבה הניתוח שלכם יבוצע. רוב ניתוחי האף מבוצעים בשיטת ׳ניתוח אף סגור׳ אך כאשר נדרשים תהליכים רפואיים מורכבים, לעתים הרופא המנתח ממליץ לבחור בשיטת ׳ניתוח אף פתוח׳, מה שמייקר את הניתוח. בנוסף, משך האשפוז, הצוות הרפואי המסייע במהלך הניתוח ולאחריו, סוג ההרדמה וסוג הניתוח עצמו גם הם גורמים המשפיעים על עלות ניתוח אף.

דגשים חשובים הקשורים למחיר ולעלות של ניתוח לשינוי מראה האף

  • המחיר אינו אחיד בכל המרפאות, ולכן מומלץ לערוך טבלה שתסייע לכם לבצע השוואה מדויקת.
  • בזמן שאתם מבצעים את ההשוואה הכניסו נתונים חשובים נוספים כמו כמות שנות הניסיון של המנתח, קרבתה של המרפאה לביתכם, זמינות, רמת שירות, יחס ועוד.
  • זכרו! אמנם סוגית המחיר היא חשובה, רלוונטית וכמובן היא זו שתקבע בסופו של דבר אם תבצעו את הניתוח או לא, אך למען בריאותכם התחשבו בגורמים נוספים הקשורים בעיקר לניסיון הרלוונטי של המנתח בו תבחרו ולרמת המקצועיות שלו, שכן מה שעולה בזול עולה לנו בסוף ביוקר.

לקבלת 4 הצעות מחיר מרופאים מומחים, מלאו את פרטיכם (שם, מספר טלפון ואימייל) בטופס האתר!

Picture of ד"ר ישראל פישל
ד"ר ישראל פישל

אנו מתמחים בניתוחי עף ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בטכניקות מתקדמות ושמירה על סטנדרטים גבוהים.

מחיר ניתוח אף
התקשרו עכשיו! דילוג לתוכן