עיצוב אף

תוכן עניינים

עיצוב אף ופיסול אף

עולם האסתטיקה הוא מרתק ומיוחד. כולנו מסתכלים על עצמנו במראה, חלקנו אוהבים את המראה וחלקנו חולמים לשנות משהו ולו רק משהו קטן. האף, אשר נמצא במרכז הפנים, משפיע על הנראות שלנו ועל התחושה האישית עם מי שאנחנו. רבים, לא אוהבים את המראה שלו, הוא יכול להיות גדול מדי, רחב או פשוט לא להחמיא. עם זאת, לא כולם רוצים לעבור הליך ניתוחי ובמיוחד עבורם ניתן לבצע עיצוב אף.

מהו עיצוב אף?

עיצוב אף הוא הליך בו משתמשים בחומרים מתאימים כדי ליצור לאף את הצורה החדשה הרצויה. התהליך אינו כולל חציבה ומכשירים פולשניים אלא פיסול של הרופא המומחה ויצירת "אף חדש." בעיצוב ניתן למלא חלקים, ליישר את האף, להרימו וכל זאת בלי לעבור ניתוח. להליך זה כמה יתרונות:

  • מידיות – הליך זה מידי. את התוצאה אפשר לראות כבר ביום העיצוב ולכן הוא מתאים גם למי שרוצה ליהנות ממראה חדש לקראת אירוע קרוב.
  • החלמה – שלא כמו במקרה של ניתוח, אין צורך בתהליך החלמה הדרגתי אלא בסיום העיצוב אפשר לחזור לשגרה.
  • ניתוח – בהליך של עיצוב האף אין צורך לעבור ניתוח על כל המשתמע ממנו.
  • עלויות – השאלה כמה עולה ניתוח אף עולה אצל רבים ומי שחושש מהמחיר צריך לדעת כי הליך העיצוב יכול להיות זול באופן משמעותי מהניתוח.

מתי אפשר לבצע עיצוב או פיסול אף?

עיצוב או פיסול אף מתאים למי שאינו מעוניין לעבור ניתוח ואת הליך ההחלמה הנדרש בסיומו. העיצוב ללא ניתוח יכול להביא לתוצאות הבאות:

  • מילוי שקעים באזור של צדי האף.
  • הרמה של קצה האף על ידי תוספת מילוי הבסיס ומתיחה של העור.
  • יישור של עצם האף תוך הוספת מילוי לכל האורך ויצירת מראה שווה.
  • תיקון של בליטה ויצירת מראה של אף ישר.

בנוסף, עיצוב אף מתאים לתיקון ניתוח שלא הביא לתוצאות הרצויות.

חשוב לדעת על עיצוב ופיסול

חשוב לדעת כי הליך עיצוב אף הוא הליך שיעיל למשך כשנתיים. לאחר מכן יש לחזור על הפעולה בשנית. העיצוב או הפיסול מתבצע בעזרת הזרקה של חומר המיועד לכך באזור המתאים ולאחר כשנתיים החומר נספג וכדי להמשיך ליהנות מאותה תוצאה יש לחזור על הפעולה. עם זאת, יש יתרונות רבים לעיצוב ולכן אם יש לך חשש מניתוח, עלייך לשקול אותו.

נשמח לעמוד לרשותך

ניתוח אף מעניין אותך? רוצה לשמוע עוד פרטים על עיצוב האף? זה הזמן להשאיר את פרטייך באתר ומומחה בתחום יחזור אלייך, ייתן מענה לשאלותייך ויקבע איתך פגישת היכרות.

Picture of ד"ר ישראל פישל
ד"ר ישראל פישל

אנו מתמחים בניתוחי עף ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בטכניקות מתקדמות ושמירה על סטנדרטים גבוהים.

עיצוב אף
התקשרו עכשיו! דילוג לתוכן