עורך דין רשלנות רפואית בעקבות ניתוחים פלסטיים

תוכן עניינים

מהי רשלנות רפואית וכיצד יכול לעזור בכך עורך דין רשלנות רפואית? ולמה ניתוחים פלסטיים, ובעיקר באף, הם מקרים נפוצים כל כך בהקשר זה? כל התשובות – בהמשך מאמר זה!

מהי רשלנות רפואית?

רשלנות רפואית היא מצב, שבו בעל מקצוע מתחום הרפואה ,כדוגמת רופא או אח רפואי, גורם נזק למטופל בעת מתן או אי מתן טיפול רפואי מקצועי תוך התרשלות בתפקיד וכאשר הטיפול שהיה צריך להינתן הוא לחלוטין בגדר הסביר בעיני כל גורם מקצועי מתחום הרפואה.

מהו עורך דין רשלנות רפואית?

עורך דין רשלנות רפואית הוא עורך דין מתחום דיני הנזיקין, המתמחה בנזקי גוף ורשלנות רפואית. כמובן, הוא הגורם המקצועי שיכול לעזור במקרים, בהם יש חשד לרשלנות רפואית והדבר נבדק על ידי בית הדין או כאשר מתנהלים הליכים משפטיים בנושא והצדדים, הן התובע והן הנתבע, זקוקים לייצוג משפטי.

רשלנות פלסטית

כפי שיש איברים רבים בגוף, כך גם יש התמחויות רבות בתחום הרפואה ולצערנו, בכולן עלולה להתקיים רשלנות מצד הגורם המטפל. יחד עם זאת, כאשר ניתן טיפול רשלני בתחום הרפואה הפלסטית, יש לכך רגישות מיוחדת וזאת, משום שכאשר אדם פונה לקבלת טיפול פלסטי, הוא עושה זאת מפני שקיימת אצלו רגישות גדולה לגבי המראה שלו ובדרך כלל איבר ספציפי. כאשר הטיפול גורם ליותר נזק מאשר תועלת, הרי שיש לכך השפעה מכרעת על הביטחון העצמי של המטופל ועל היכולת שלו לתפקד בחברת אנשים אחרים ובעיקר כאשר מדובר על איברי הפנים כדוגמת האף, עליו נרחיב מיד.

ההתמקדות באף

כפי שהזכרנו לעיל, ניתוחים פלסטיים בפנים הם רגישים במיוחד, מפני שהפנים שלנו הן האיבר הראשון שהאחרים רואים אצלנו והוא גם היחיד שחשוף בפני כל באופן תמידי. זוהי גם אחת הסיבות לכך, שרוב הניתוחים הפלסטיים מתקיימים באיזור הפנים.

האיבר העיקרי בפנים, בו רבים מבקשים לבצע ניתוחים פלסטיים הוא האף. ניתן להניח, שיש לכך שתי סיבות עיקריות. הראשונה, האף הוא איבר בולט, תרתי משמע, בפנים ולכן יש לנו רגישות יתרה אליו. הסיבה השנייה היא, שלאף יכולות להיות צורות רבות ושונות ואין ספק, שצורתו של האף משפיעה משמעותית על המראה הכללי של הפנים ועל תחושתו של האדם כשהוא מסתכל על עצמו במראה.

עורך דין רשלנות רפואית לאחר ניתוח פלסטי

אז מתי בעצם צריך עורך דין רשלנות רפואית לאחר ניתוח פלסטי? אם עברתם ניתוח פלסטי והתוצאה היא ממש לא מה שהובטח לכם, אם הוראות הטיפול במהלך ההחלמה לא היו תקינות, אם נגרם נזק מכל סוג שהוא כתוצאה מהניתוח, אתם צריכים עורך דין לרשלנות רפואית שיעזור לכם להבין את הזכויות המשפטיות שלכם בנושא ויותר מכך – לייצג אתכם במהלך ההליכים המשפטיים הצפויים לכם, במידה ותחליטו לנקוט בהם.

Picture of ד"ר ישראל פישל
ד"ר ישראל פישל

אנו מתמחים בניתוחי עף ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בטכניקות מתקדמות ושמירה על סטנדרטים גבוהים.

התקשרו עכשיו! דילוג לתוכן