ניתוח אף מחירים

תוכן עניינים

ניתוח אף מחירים – המדריך שיעזור לכם להבין על מה להסתכל

ניתוח אף מחירים

בעולם ובארץ יש מגוון רחב של טיפולים וניתוחים קוסמטיים, אך ניתוח אף הוא הנפוץ והשכיח ביותר. המחירים של ניתוחי האף בארץ, משתנים ותלויים בגורמים רבים אותם יש לקחת בחשבון, לפני שבוחרים לבצע את ניתוח האף. מחירי ניתוח אף משתנים בין רופא לרופא, תלויים במורכבות הניתוח ובגורמים נוספים אותם נציין ונפרט בפניכם במאמר הבא.

ניתוח אף מחירים – איך אפשר לבדוק את זה?

כאשר אנו בודקים באינטרנט את הביטוי ׳ניתוח אף מחירים׳, נושאים רבים עולים לנו במנועי החיפוש ביניהם: ניתוחי אף – המנתחים והמחירים המומלצים, ניתוח אף טווח מחירים, ניתוח אף מחיר ממוצע, מחירי ניתוח אף, ניתוח אף מחירים לפי קופות החולים ועוד. בדרך כלל, רופאים ומנתחי אף מקצועיים ומנוסים, אינם חושפים את מחירי הניתוח באתר האינטרנט שלהם, זאת משום שכל ניתוח מורכב ממאפיינים שונים ודורש צורת טיפול שונה לחלוטין המשפיעה כמובן על מחיר הניתוח.  לכן, את המחיר הסופי לרוב תקבלו רק לאחר קביעת פגישת ייעוץ מסודרת, בה הרופא יוכל להעריך את מבנה האף ולתכנן את הניתוח.ניתוח אף ומחירים שונים

במה תלויה קביעת המחיר של ניתוח אף?

כאמור, קטגוריית ניתוח אף מחירים מורכבת מגורמים שונים הכוללים:

  • ותק, ניסיון ושמו הטוב של הרופא המנתח – ככל ששמו של הרופא המנתח הולך לפניו, כך המחיר של ניתוח האף יהיה בהתאם. רופאים בעלי שם, אשר צברו את ניסיונם המקצועי במרוצת השנים, יגבו מחיר התואם את אותו ניסיון. תחום הניתוחים הפלסטיים הוא תחום בו שמות של רופאים מומלצים עוברים בין חברים וקרובי משפחה כל הזמן. בעוד ההגדרה ׳ניתוח אף מחיר ממוצע׳ תואמת את הסכום 11,000 שקלים, ביצוע של ניתוח אף אצל רופא בעל שם בארץ ולעתים בעולם, עובר את הממוצע בכמה אלפי שקלים. מכיון ומדובר באיבר רגיש, הממוקם באזור קריטי, אשר משפיע על מראה הפנים שלנו ועל הפרופורציות, מומלץ לבחור במנתח אף מומחה, בעל ניסיון בתחום, אליו הגעתם דרך המלצות ממקור אמין.
  • חלק מקטגוריית ניתוח אף מחירים, כוללת בתוכה את סוג הניתוח ומורכבותו. יש אנשים שסובלים מבעיה רפואית נשימתית ומעוניינים לבצע ניתוח אף רפואי, בעוד אחרים מעוניינים לבצע ניתוח אף קוסמטי עקב סיבות אסתטיות בלבד. גם ניתוח אף משולב – רפואי וקוסמטי, מתבצע אצל חלק מהאנשים ולכן, סוג הניתוח משפיע בצורה ניכרת על המחיר.
  • הטכניקה שבה בוחר המנתח לבצע את הניתוח – פרט לסוג הניתוח אותו אתם מבצעים, רפואי קוסמטי או משולב, על המנתח לבחור את הטכניקה שבה הוא יבצע את הניתוח. הטכניקות הנפוצות ביותר לביצוע ניתוחי אף נקראות ׳ניתוח אף סגור׳ ו׳ניתוח אף פתוח׳. לכל טכניקה יש את היתרונות והחסרונות שלה, אותה בוחר המנתח בהתאם לסוג הניתוח, להליך עצמו ולרמת המורכבות שלו.
  • הרדמה כללית או מלאה – כאשר מבצעים ׳ניתוח אף פתוח׳ ההליך מחייב הרדמה מלאה הכרוכה באשפוז, מה שמייקר לרוב את עלות הניתוח. יחד עם זאת, במידה ואתם בוחרים לבצע את הניתוח בחדר אשפוז פרטי, עלות הניתוח תתייקר עוד יותר.
  • כמות האנשים וסוג הצוות הרפואי שמשתתף ולוקח חלק בתהליך הניתוח – חלק מהמנתחים מבצעים את הניתוח, תוך השתתפות של צוות או מרפאה רפואית אשר מסייעים להליך לעבור בשלמותו. מרדימים, אחיות ושאר תפקידים רפואיים הלוקחים חלק בניתוח, הם חלק מהפרמטרים המשפיעים על המחיר של ניתוחי אף.

ניתוח אף טווח מחירים – האם אפשר לקבל הנחה?

מחירים שונים של ניתוחי אף

כאמור, טווח המחירים מושפע מגורמים רבים, אך יש אנשים שזוכים לקבלת סבסוד מקופות החולים השונות במסגרת הביטוח. לכן, לפני היותכם בוחרים לבצע ניתוח אף בהתאם לגורמים השונים אותם ציינו קודם לכן, בדקו האם קופת החולים בה אתם חברים מסבסדת באופן חלקי את הניתוח. לאחר שלקחנו את הגורמים בחשבון, מחיר ניתוח אף עומד על ממוצע של בין 6,000-17,000 ש״ח. בכדי שתהיו מרוצים ושלמים עם ההליך מתחילתו ועד סופו, בצעו מחקר מעמיק על הנושא, היפגשו עם מספר רופאים מנתחים, קראו חומר עיוני מקצועי על ניתוחי אף, צפו בסרטונים וכך תוכלו לבצע בחירה שקולה, הגיונית ונבונה אשר תהיה מותאמת בסופו של דבר למחיר הסופי של הניתוח עליו תשלמו.

לקבלת 4 הצעות מחיר מרופאים מומחים, מלאו את פרטיכם (שם, מספר טלפון ואימייל) בטופס האתר.

Picture of ד"ר ישראל פישל
ד"ר ישראל פישל

אנו מתמחים בניתוחי עף ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בטכניקות מתקדמות ושמירה על סטנדרטים גבוהים.

ניתוח אף מחירים
התקשרו עכשיו! דילוג לתוכן