מנתחי אף מומלצים

תוכן עניינים

איך לבחור מנתח אף ? – החשיבות של מנתחי אף מומלצים

מנתחי אף מומלצים

ניתוח אף הוא בין הניתוחים הפלסטיים השכיחים ביותר בעולם. אם עברתם כבר את תהליך ההתלבטות, והחלטתם שברצונכם לעבור ניתוח אף במטרה לשנות את מראה אפכם, חשוב לדעת שהצלחת הניתוח וקבלת מראה האף עליו אתם חולמים, תלויה באופן ניכר במנתח שתבחרו. מנתח אף שייחשב למנתח אף מומלץ הוא בראש ובראשונה מנתח בעל ניסיון כירורגי ובעל אחוזי הצלחה גבוהים. מנתחי אף מומלצים זכו לשמם הטוב כתוצאה ממקצועיות, הקפדה על הפרטים הקטנים, הסברת החשיבות של תהליך ההחלמה לאחר הניתוח ומניעת הופעה של סיבוכים בעקבות ביצוע הניתוח.מנתחי אף הכי מומלצים בישראל

דגשים לבחירת מנתחי אף מומלצים

יש מספר דרכים לבחור מנתח אף מנוסה ומומלץ, שיספק לכם ביטחון בתהליך הניתוח, נחת ושלווה.

  1. בחרו במנתח בעל ניסיון כירורגי עשיר.
  2. בחרו במנתח בעל המלצות, המגיעות מאנשים שאתם סומכים עליהם, ואוהבים את תוצאת הניתוח שלהם.
  3. אל תבחרו ישר – בצעו השוואה ואפילו בקרו במספר מרפאות.
  4. בפגישת הייעוץ הפגינו ידע, בצעו עבודת מחקר קצרה לפני הניתוח, הרי בכל זאת מדובר בפנים שלכם. שאלו כמה שיותר שאלות ואם אתם חשים שהרופא מפגין ידע נרחב, כנראה שמדובר ברופא מקצועי.
  5. בקשו לראות רישיון רופא, וודאו שהמנתח עליו המליצו לכם חבר ב״אגודה הישראלית לכירורגיה פלסטית״. בנוסף, שאלו את הרופא האם הוא עובד גם בבית חולים ציבורי מה שאמור להעניק לו מספר נקודות חיוביות בבחירה, ושאלו כמה ניתוחי אף הוא כבר ביצע.

מנתח אף מקצועי, מומלץ ומנוסה, יספר לכם גם את הקשיים שעומדים מאחורי הניתוח

טיפים למציאת מנתחי אף מומלציםמנתחי אף מומלצים מחוייבים לספר למטופליהם העתידיים גם על הסיכונים, הסיבוכים, תופעות הלוואי ותהליך ההחלמה הלא נעים שאחרי הניתוח. מנתח שיציג בפניכם כי ניתוח אף הוא תהליך קל, פשוט, מהיר ולא מסובך איננו נחשב אמין, שכן בכל ניתוח כירורגי, גם באלה עם אחוזי הצלחה גבוהים, יש סיכונים. במידה והמנתח אליו הגעתם בפגישת הייעוץ אינו מספר לכם על תהליך ההחלמה ועל הקשיים המתלווים לניתוח, מומלץ לבחור במנתח אחר. גם בקשת המלצות מהרופא עצמו, היא דרישה מקובלת ואף מומלצת. מנתחי אף מומלצים ומקצועיים הם כאלה אשר לא עומדים במקום, ממשיכים להתפתח וללמוד לאורך כל הדרך, שכן הרפואה משתנה ומשתכללת כל הזמן. מנתח שמקפיד להשתמש בטכנולוגיה מתקדמת, הוא מנתח מהסוג החדשני. אחת הדרכים לחזות את תוצאות הניתוח, היא דרך הדמיה ממוחשבת, ולכן במידה והמנתח לא מעלה את תוצאות הניתוח ומבטיח לכם הבטחות כמו ״אף מושלם״ או דברים דומים, היו זהירים. גם המחיר של הניתוח ומדיניות תיקונים לאחר הניתוח, הם שני גורמים שכדאי לבחון לפני הבחירה במנתח האף .

Picture of ד"ר ישראל פישל
ד"ר ישראל פישל

אנו מתמחים בניתוחי עף ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בטכניקות מתקדמות ושמירה על סטנדרטים גבוהים.

מנתחי אף מומלצים
התקשרו עכשיו! דילוג לתוכן