הרמת אף

תוכן עניינים

כולנו נולדנו עם אף כפתורי קטן וחמוד. עם השנים שחולפות, האף גדל, מתרחב, מתארך, מתפתח עד שהוא מגיע לצורה הסופית שלו. לא תמיד לשביעות רצוננו.

רבים מאתנו מסתובבים עם רגשי נחיתות קשים הנוגעים דווקא לצורת האף. האף הוא האיבר הכי דומיננטי שיש לנו בפנים ומשום כך אנחנו כל כך רגישים מולו. אז יש רבים המבקשים לערוך ניתוחים קוסמטיים שונים על מנת להצר, לקצר, להוריד או להרים את האף.

ניתוח לצורך הרמת אף או הרמת קצה האף הוא אחד הניתוחים המבוצעים בתדירות גבוהה יחסית כאשר רבים רוצים את האף שלהם בצורה ומיקום שונים במעט.

קיימות שיטות שונות לצורך הרמת האף. יש ניתוח המבוצע על ידי חוטים. הניתוח מכונה – הרמת האף בחוטים. יש כאלה הנעשים על ידי טיפול במחיצה של האף, יש ניתוחים הנעשים בגישה סגורה ויש כאלה המצריכים גישה פתוחה.

כל מקרה לגופו וכל ניתוח עם התנאים הספציפיים שלו.

הרמת אף

איזה שיטות קיימות להרמת אף?

אחת השיטות הפופולאריות שיש לנו היום לביצוע הרמת אף ללא ניתוח זוהי הרמת האף באמצעות חוטים. מדובר בהליך פשוט יחסית כאשר בו מחדירים חוטים במוקדים שונים שמושכים את האף מעט כלפי מעלה.

מדובר בהליך שהוא עם סיכונים מעטים בלבד ועם תוצאות טובות למדי. אנשים הבוחרים בשיטה הזו יוצאים מרוצים מהתוצאות כאשר האף מקבל את הזווית ואת הצורה שמוצאת חן בעיניהם.

ישנה אפשרות לבצע את הניתוח בעזרת חומצה היאלורונית כאשר מדובר בשיטה שהיא גם כן יעילה וטובה ומוכיחה את עצמה היטב בשטח. השיטה הזו היא לרוב ללא סיכונים של זיהומים שונים הנובעים מהליכים כירורגיים הנעשים באמצעות שיטות אחרות העושות שימוש בחומרים או גופים שזרים לגוף.

ניתוח הרמת אף

אנשים רבים חיים עם ביטחון עצמי ירוד רק בשל מבנה האף שלהם. ניתוח להרמת האף מרים לא רק את האף שלהם. הם מקבלים ביטחון עצמי, חשים טוב יותר עם עצמם ומשם הדרך להצלחה חברתית ואפילו לימודית נעשית ממש קצרה.

הרמת אף באמצעות חומצה היאלורונית

החומצה ההיאלורונית נמצאת בשימוש רב בכל התחום הזה של הרפואה האסתטית והרמות אף באמצעות חומצה היאלורונית. אנחנו עדים לכך כי רבים בוחרים לעשות שימוש בשיטות אלו לצורך ריפוי הגוף או שיפור האסתטיקה של הגוף כאשר התוצאה היא מהירה מאוד ואף טבעית ונעימה.

הרמת אף בחוטים

ניתוחים קוסמטיים רבים נעשים באמצעות שימוש בחוטים. החוטים חוסכים פרוצדורות מורכבות שעשויות להיות בעייתיות מאוד הן מבחינת התוצאות והיעילות והן מבחינת ההחלמה מניתוח אף. בעזרת החוטים ניתן להגיע לתוצאות הרצויות בטיפול יחסית קליל ומהיר.

הרמת אף

איך מתבצעת הרמת אף בחוטים?

הניתוח נעשה על ידי החדרה של חוטים במוקדים ידועים מראש כאשר הביצוע הינו קליל ומהיר. אין חתכים פולשנים או עמוקים מידי, ההחדרה נעשית באמצעים מהירים ויעילים והתוצאות הן לרוב בדיוק כפי המצופה.

יתרונות הרמת אף בחוטים

יש כאמור שיטות שונות לצורך ביצוע ההליך להרמת האף. עם זאת, רבים בוחרים דווקא בהליך הכולל הרמת האף בעזרת חוטים. הסיבות לכך ברורות.

מדובר בהליך שהוא יחסית פשוט, אין בו הרבה סיבוכים והוא מתבצע בהליך מהיר ויעיל. אין מקום לאכזבות קשות מידי בטיפול כזה כאשר התוצאות הן לרוב ברורות וידועות מראש.

עשוי לעניין אתכם: ניתוחי אף כושלים.

מהו זמן ההחלמה מהרמת אף בחוטים?

הרמת אף בחוטים הוא כפי שכבר ציינו, הליך מהיר וגם ההחלמה הינה מהירה ופשוטה יחסית. לאחר שלושה ימים לכל היותר המטופל יוכל לשוב לשגרה תוך שהוא ייהנה מהמראה החדש שיתרום רבות לשיפור בטחונו העצמי.

מהי הרמת אף ואיזה רופא יכול לבצע אותה?

הרמת אף היא פרוצדורה לשינוי מראה האף. לרוב, שינוי מראה האף יתבצע באמצעות ניתוח פלסטי באף, אך את ההרמה ניתן לבצע גם ללא ניתוח וזאת תחת ידיו של רופא מומחה בתחום. הליך זה מתאים למקרים בהם נדרש תיקון קטן של האף ושינוי שאינו משמעותי שדורש חיתוכים והסרת סחוס.

הרמת אף

יתרונות וחסרונות של הרמת אף

כמו כל פרוצדורה רפואית ואסתטית, גם במקרה של הרמה של האף ישנם יתרונות וחסרונות:

  • יתרונות – היתרונות בפרוצדורה זו הם תיקון מהיר של האף, החלמה מהירה ועדיפות לאנשים אשר רוצים להימנע מההליך הניתוחי. ההרמה תתבצע באמצעות הזרקות ללא חיתוך המקום.
  • חסרונות – בניגוד לפרוצדורות ניתוחיות, לא ניתן לתקן כל אף ולהגיע למראה הרצוי. במקרים בהם נדרש תיקון קל או שישנו חשש גדול מהליך ניתוחי, מומלץ לברר על ההרמה אך הפעולה לא תתאים למקרים מסובכים, למקרה של שבר וכן לא לכל מבנה אף ולכן חשוב להתייעץ עם הרופא ולהבין לאיזו תוצאה ניתן לצפות.

הרמת אף במחיר מעולה

כמה עולה הרמת אף לעומת ניתוח אף?

פעמים רבות ביצוע הרמת אף יהיה זול יותר מאשר ניתוח. הסיבות לכך טמונות בפרוצדורה הנדרשת ובהתאוששות המידית. עם זאת, כדי לענות על השאלה כמה עולה ניתוח הרמת אף וכמה עולה הרמה, יש לפנות לרופא מומחה בתחום.

קבלת הצעות מחיר

אם אתם מחפשים מידע על "ניתוח אף מחיר" ורוצים לשמוע עוד פרטים על הרמה של האף, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את פרטיכם בטופס באתר MyNose ומספר מומחים שיכולים להיות רלוונטיים עבורכם יפנו אליכם וכל זאת ללא כל התחייבות מצדכם.

Picture of ד"ר ישראל פישל
ד"ר ישראל פישל

אנו מתמחים בניתוחי עף ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בטכניקות מתקדמות ושמירה על סטנדרטים גבוהים.

הרמת אף
התקשרו עכשיו! דילוג לתוכן