שיער חלק ללא פגמים ובקלי קלות

תוכן עניינים

את ודאי מודעת לעובדה שבכל פעם שאת מחליקה את השיער שלך באמצעות מחליק – בכל בוקר מחדש, את פוגעת בו יותר ויותר. אין ספק שהתוצאה המרשימה עושה את שלה ונראית מצוין, אך בפועל השיער עובד תהליך שמחליש אותו בכל פעם מחדש. למרבה המזל, כיום ישנן החלקות מקצועיות שלא רק משיגות תוצאות טובות אפילו יותר, אלא שהן מגנות על השיער ואף מזינות אותו בחומרים טבעיים. כזו היא החלקה מינרלית ואם עדיין לא הצטרפת למהפכה, דעי שעדיין לא מאוחר!

החלקה מינרלית שתגשים לך את כל החלומות

חשוב לדעת שמעבר לעובדה שמחליק מידי בוקר פוגע בשיער, הרי שישנן החלקות העשויות מחומרים שמטרתם לשנות את מבנה השערה על מנת להחליק אותה. לטווח הארוך, מדובר בתהליך שמחליש את השיער עד מאוד. כן, אם תרצי להבטיח לעצמך שיער חלק ומרשים, אך גם בריא וחזק – החלקה מינרלית היא הפתרון המושלם;

  • תוצאות לטווח ארוך – רוב ההחלקות דורשות ביקור חוזר במספרה לאחר זמן קצר. החלקה מינרלית לעומת זאת, מזינה את השיער מצד אחד בחומרים טבעיים ואיכותיים שנשארים עליו לאורך זמן, ומצד שני גם שומרת על התוצאות. עם זאת, חשוב לזכור שהשיער שלנו צומח ללא הרף, כך שסביר להניח שלאחר עשרה חודשים לערך, השורשים כבר יזדקקו להחלקה נוספת.
  • החלקה מטפלת – אחד היתרונות הגדולים ביותר של ההחלקה המינרלית, טמון בעובדה כי היא לא רק מחליקה את השיער אלא ממש מטפלת בו. המינרלים, הוויטמינים והחומרים הטבעיים האחרים המרכיבים את ההחלקה, תורמים לבריאות השיערה ותהליך ההחלמה שלה לאחר ההחלקה, ובכלל – לאחר כל תהליך לא טבעי אחר שהעברת אותה. התוצאה לא יכולה להיות פחות ממושלמת!
  • מתאימה לרוב סוגי השיער – החדשות הטובות הן שגם אם שיערך בלונדיני, צבוע, חלש, פגום, מתולתל או גלי, את יכולה להיות רגועה. בעוד שהחלקות אחרות מוגבלות לסוגי שיער מסוימים, ההחלקה המינרלית מתאימה לכל סוגי השיער באשר הם! המשמעות היא שלא תצטרכי לוותר על החלום!
  • ללא תופעות לוואי – אם עברת אי פעם החלקה בחייך, את ודאי מכירה את תופעות הלוואי; השריפה בעיניים, החום, הגירוד. ובכן, נחשי מה? הרי החלקה מינרלית עשויה חומרים טבעיים, מה שמבטיח שלא תחווי תופעות לוואי מוזרות לאחר ההחלקה. להפך, תרגישי שאת בסך הכל עוברת טיפול יופי לשיער שלך ומעניקה לעצמך מתנה נהדרת!

את עומדת להתאהב בשיער שלך מחדש

ביננו, חשבת על זה כל כך הרבה זמן; בכל בוקר כאשר השיער לא הסתדר, כשמצאת את עצמך נאבקת עם קשרים עקשנים. החלקה מינרלית עומדת לשנות את כל זה ולשדרג לחלוטין את מערכת היחסים עם השיער שלך – לא עוד קשרים, לא עוד שיער שלא מסתדר, לא עוד שיער חלש. מעכשיו, תהני גם את משיער מלא, חזק ומרשים!

Picture of ד"ר ישראל פישל
ד"ר ישראל פישל

אנו מתמחים בניתוחי עף ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בטכניקות מתקדמות ושמירה על סטנדרטים גבוהים.

התקשרו עכשיו! דילוג לתוכן