אף נשרי

תוכן עניינים

מדוכדכים בגלל שנולדתם עם אף נשרי? יש פתרון

אף נשרי

אף נשרי הוא אף שצורתו הכללית מזכירה מקור של נשר, זאת כתוצאה מעצם בולטת במרכז האף ובנוסף, קצה האף נוטה כלפי מטה. רבים מהאנשים בעלי אף נשרי, סובלים ממראה זה ומרגישים חסרי ביטחון ודכדוך, אשר לעתים עלול להוביל אפילו לתחושת דיכאון. ניתוח אף פלסטי לתיקונו של המראה הנשרי של האף יסייע לפתור את הבעיה, זאת באמצעות הסרה של חלקי עצמות, עור וסחוס דרך מערות האף, הקטנה ויישור של האף.

אף נשרי – תכנון החלק הקוסמטי

לאחר שבחרתם את הרופא המנתח, יתבצע תכנון קוסמטי של ניתוח לתיקון אף נשרי, הכולל בחינת מראה הפנים באופן כללי ומראה האף באופן ספציפי. הבדיקה אותה מבצע הרופא המנתח טרם הניתוח, תכלול בדיקת אורכו של האף, מידת העגלגלות של האף הנשרי או במקרים אחרים מידת החדות, הרכות או הנוקשות שלו. בנוסף, יתייחס הרופא המנתח לסוג העור של המטופל, לגיל שלו ולמאפיינים פיזיולוגיים נוספים כמו למשל רוחבו של האף.
ניתוח אף נשרי
לאחר שביצע הרופא המנתח את כל הבדיקות הרפואיות הרלוונטיות, יוכל הרופא לקחת בחשבון את הפרופורציות בין חלקי הפנים השונים, לשקול את הציפיות של המטופל לאחר הניתוח וכך, תתבצע התאמה ובנייה של התוצאה הסופית, לאחר שינוי מראה האף בין אם הוא נשרי, רחב, ארוך או קצר.

לתקן את מראה האף הנשרי – דגשים נוספים

  • יש לך אף נשרי ? אפשר לטפלמאפייני המראה של אף נשרי, אינם הגורמים היחידים שיש לקחת בחשבון בהליך הניתוח. חשוב להתייחס גם לפרופורציות ולמרחק שבין האף לשפה העליונה, לקחת בחשבון את מבנה הסנטר, הלחיים והלסת.
  • לעתים, בעקבות סנטר קטן, כפול או לחיים שטוחות, ידרשו פעולות רפואיות שונות, זאת בכדי להגיע לתוצאה הרצויה.
  • פרט לעובדה כי מדובר בניתוח אסתטי, ניתוח אף נחשב לניתוח רפואי, זאת משום שהוא לוקח חלק בתהליך הנשימה שלנו. האוויר הזורם דרך מנהרות האף, מסונן ולכן בזמן הניתוח וכחלק בלתי נפרד מפגישת הייעוץ, יש לקחת בחשבון את המבנה האנטומי של האף, של המחיצה ושל הקונכיות.
  • במצבים בהם יש סטייה של מחיצת האף ו/או קונכייה מוגדלת המפריעות לזרימת האוויר, הרופא המנתח ייאלץ לבצע ניתוח משולב, בו יתבצע יישור המחיצה ו/או הקטנה של הקונכייה, זאת בכדי לשפר את איכות הנשימה ולאפשר למטופל ליהנות מנשימה תקינה ומאף אסתטי גם יחד.
Picture of ד"ר ישראל פישל
ד"ר ישראל פישל

אנו מתמחים בניתוחי עף ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בטכניקות מתקדמות ושמירה על סטנדרטים גבוהים.

ניתוח הצרת אף
התקשרו עכשיו! דילוג לתוכן